9
7

Jak zaoszczędzić pieniądze dzięki systemowi dostarczania gazu w Twoim pojeździe?

Poszukiwanie oszczędności to jedna ze spraw, na której zależy nam wszystkim. W wielu gospodarstwach domowych i firmach dużą część budżetu pochłaniają wydatki na eksploatację auta. Wybierając tańsze paliwo, możemy wyraźnie je zmniejszyć. Nie dziwi więc fakt, że dla tak wielu osób instalacja gazowa do samochodu dostawczego jest niezwykle atrakcyjną alternatywą zasilania na benzynę.

Co zmieni się w twoim aucie czyli jak to wszystko działa

Instalacja systemu sprawia, że zamontowane zostaną tylko niezbędne elementy, m.in.:

  • reduktor;
  • czujnik MAP;
  • wtryskiwacze gazu.

To, co wyróżnia zaawansowane rozwiązania na tym polu, to to, że aby cieszyć się tym alternatywnym paliwem, nie trzeba montować dodatkowej jednostki napędowej. W efekcie ograniczono wymagane modyfikacje do minimum, co decyduje m.in. o tym, że usługa przebiega sprawnie.

Warto zaznaczyć, że instalacja gazowa do samochodu ciężarowego nie musi być koniecznie montowana w siedzibie usługodawcy. Coraz częściej możemy spotkać się bowiem z opcją, umożliwiającą dojazd do klienta. Montaż systemu LPG może zostać więc przeprowadzony tam, gdzie aktualnie zaparkowany jest samochód ciężarowy lub dostawczy.

Instalacja gazowa do samochodu ciężarowego – co z oszczędnościami?

Czas przejść do sprawy najważniejszej, która przeważnie najbardziej interesuje osoby interesujące się LPG w dostawczaku – czy instalacja gazowa do samochodu dostawczego rzeczywiście jest w stanie wygenerować oszczędności? Odpowiedź jest jednoznaczna i brzmi: tak!

Wybierając takie rozwiązanie możemy cieszyć się niższymi kosztami utrzymania samochodu. Zmniejsza się bowiem koszt tankowania. W dodatku oszczędności będą tym większe, im więcej jeździmy. Samochody ciężarowe i dostawcze to auta „pracujące”, które przeważnie są eksploatowane dość intensywnie. To oznacza, że wydatki, które ponieśliśmy na montaż instalacji szybko zaczną się zwracać i w końcu w wyraźny sposób odnotujemy, że oszczędzamy pieniądze.

Wybierz rzetelnego usługodawcę

Korzyści płynące z wykorzystania LPG w dostawczakach i autach ciężarowych są niepodważalne, ale żeby móc się nimi spokojnie cieszyć, musimy pamiętać o jeszcze jednej sprawie. Mowa o tym, by montaż powierzyć tylko wykwalifikowanej firmie, mającej doświadczenie w pracy z samochodami ciężarowymi i autami dostawczymi.

Show Comments

No Responses Yet

Leave a Reply