15
21

Meble do kawiarni, czyli jak zwrócić uwagę klientów?

Odpowiednio dobrane meble do kawiarni i do innych lokali tworzą klimat miejsca, zachęcając gości do tego, by przekroczyć próg i zostać tam na dłużej. Jeśli poszukujemy opcji odpowiednich do ustawienia na zewnątrz, pod uwagę musimy wziąć nie tylko wygląd, ale też i zastosowany materiał.

Co sprawia, że klienci zostają w danym lokalu?

Chyba każdy był kiedyś w sytuacji, gdy odwiedza dane miejsce i po chwili sprawia, że jego wystrój nie prezentuje się na tyle przyjaźnie, by chcielibyśmy tam zostać. Oczywiście każdy ma nieco inne preferencje estetyczne. Można pokusić się jednak o określenie kilku standardowych potrzeb, które powinno spełniać miejsce:

  • komfortowe stoliki i siedziska
    Takie miejsce zachęcają do tego, by usiąść na dłużej i spędzić miłe chwile wśród znajomych
  • estetyczny wygląd wyposażenia
    Wszyscy lubimy przebywać w ładnych miejscach. To dlatego osoba, urządzająca wnętrza knajp, restauracji i kawiarni musi wziąć pod uwagę także sprawy wizualne.

Pod uwagę należy wziąć także to, gdzie będą ustawione meble. Często w lokalach można spotkać się ze stolikami ustawionymi na zewnątrz. Takie fotele do kawiarni muszą być więc dostosowane do warunków panujących na dworze.

Profesjonalne meble do kawiarni – jak je poznać?

Jeśli mamy do dyspozycji taras z zadaszeniem możemy postawić na warianty tapicerowane. Jeśli jednak chcemy, żeby wyposażenie było lekkie i nie zniszczyło się w razie kontaktu z wodą, czy intensywnymi promieniami słonecznymi, zdecydowanie lepszą opcją będą fotele do kawiarni wykonane z polipropylenu.

Nowoczesne warianty dodatkowo wzmacnia się włóknem szklanym, dzięki czemu mebel staje się solidny i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo takie wyroby mogą występować w różnych formach i kolorystykach, również w wersji przezroczystej. Stylowe opcje do kawiarni oraz do innych lokali znajdziemy m.in. na stronie Hagea.

Show Comments

No Responses Yet

Leave a Reply