6
9

Skup srebra – od czego zależy cena, jakie przedmioty można sprzedać?

Skup srebra najczęściej odbywa się w specjalnych punktach, które działają zgodnie z oczekiwaniami klientów. Na uznanie zasługuje galeria sztuki, gdzie przedmiotem obrotu są obiekty rzemiosła artystycznego i dzieła sztuki. Obiekty kupowane są za gotówkę, a cena bywa różnorodna. Warto dokładnie dowiedzieć się, od czego zależy cena i jakie przedmioty możemy sprzedać. Co jest istotne? O czym warto wiedzieć podczas korzystania z oferty?

Stare srebra – skup

Stare srebra – skup to oferta, jaka interesuje szerokie grono osób. W skupie sprzedawane są tzw. złomy srebra, czyli surowce zawierające w sobie od 40 do 90% srebra. Co można sprzedać? Galeria w tym wypadku przyjmuje zarówno zastawy stołowe, jak i monety, nieużywaną biżuterię i styki. Cena za gram jest różna i zależy głównie od tego, co sprzedajemy i w jakim miejscu. Warto dokładnie sprawdzić dany punkt, zanim przystąpimy do sprzedaży srebra. Aktualnie cena srebra za gram jest dosyć korzystna, jednak to wartość niestała. Zmienia się wraz z wahaniami cen surowców na giełdach, popytu i podaży na srebro, czy też wartości złotówki w stosunku do dolara. W takiej sytuacji próba określa zawartość srebra w danym przedmiocie. Jeśli chodzi o biżuterię, zazwyczaj jest to 925.

Galeria sztuki

Galeria sztuki Rafał Kucharski działa na rynku już od wielu lat. Zajmuje się głównie sprzedażą:

  • rzeźb,
  • obrazów,
  • rzemiosła artystycznego.

W ofercie znajdziemy porcelanę, malarstwo światowe, szkło, platery, srebra i różne przedmioty kolekcjonerskie. Prezentowane są także cenione obrazy znanych artystów. Poza obrazami, nie zapominajmy o antykach na sprzedaż. Współpraca z kolekcjonerami na całym świecie sprawia, że można liczyć na kompleksową ofertę.

Podsumowując warto stwierdzić, że stare srebra skup to rozwiązanie idealne dla wielu klientów. Cena za srebro zależy od wielu czynników, które warto mieć na uwadze. W skupie sprzedamy różnorodne przedmioty, uzyskując dodatkowy zastrzyk gotówki. Galeria chętnie przyjmuje biżuterię, czy też monety i zastawy stołowe.

Show Comments

No Responses Yet

Leave a Reply